Ψηφοδέλτιο

Το ψηφοδέλτιο της Ριζοσπαστικής Πρωτοβουλίας Μηχανικών , για τις εκλογές της 24ης Νοέμβρη 2013. 

Για το ψηφοδέλτιο των εκλογών του ΤΕΕ 2016 δείτε εδώ

Παρουσίαση των υποψηφίων της Ριζοσπαστικής Πρωτοβουλίας Μηχανικών. (σε μορφή pdf)

Συμμετοχή για την Ανατροπή

Για να ζούμε με αξιοπρέπεια από τη δουλειά μας, σε έναν κόσμο ελεύθερο, δημοκρατικό και κοινωνικά δίκαιο!

«Θέλουμε να διαμορφώσουμε μια νέα πλειοψηφία στο ΤΕΕ,  με επίκεντρο τη μεγάλη μάζα των μηχανικών που αυτήν τη στιγμή χτυπιέται ανελέητα.»

 psifodeltio best2

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ                           

ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
1            ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Μ,ΜΜ
2            ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ Χ,ΑΜ
3            ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) Ε, ΠΜ
4            AΝΔΡΕΔΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε,ΠΜ
5            ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α,ΠΜ
6            ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΡΙΤΑ) Γ,ΧΜ
7            ΑΡΩΝΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Δ, ΑΤΜ
8            ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΚΗΣ), Ι ΑΜ
9            ΒΑΜΒΟΥΡΕΛΛΗΣ  ΘΕΟΦΡΑΣΤΟΣ Π,ΠΜ
10           ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  Κ,ΗΜ
11           ΒΙΔΑΛΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Γ,ΧΜ
12           ΓΑΒΑΛΑΣ  ΣΑΒΒΑΣ Β,ΠΜ
13           ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΖΩΗ Ι,ΑΤΜ
14           ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΟΣ) Χ,ΠΜ
15           ΓΙΟΚΑΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α, ΑΜ
16           ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Μ,ΧΜ
17           ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ,ΑΤΜ
18           ΖΙΩΓΑ    ΚΑΤΕΡΙΝΑ Χ,ΠΜ
19           ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΗ) Η,ΠΜ
20           ΘΕΟΧΑΡΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε,ΠΜ
21           ΚΑΒΑΛΛΑ  ΦΑΝΗ Λ,ΑΜ
22           ΚΑΖΑΣΙΔΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ Ε,ΠΜ
23           ΚΑΪΜΑΚΗ  ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) Ν,ΑΜ
24           ΚΑΪΜΑΚΗΣ   ΑΛΕΞΙΟΣ Ν, ΑΜ
25           ΚΑΜΠΥΛΑΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε,ΗΜ
26           ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ  ΑΔΑΜ Μ, ΜΜ
27           ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α,ΗΜ
28           ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ Ν,ΠΜ
29           ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) Ν, ΗΜ
30           ΚΑΡΑΔΕΛΟΓΛΟΥ  ΑΓΑΠΙΟΣ Π, ΑΜ
31           ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ Λ,ΠΜ
32           ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΟΥ  ΕΛΕΝΗ Σ,ΑΜ
33           ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ,ΑΜ
34           ΚΟΛΟΒΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ Ι,  ΠΜ
35           ΚΟΜΜΑΤΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Κ,ΑΜ
36           ΚΟΝΤΑΞΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ι,ΜΜ
37           ΚΟΥΣΙΑΝΤΖΑ  ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) Χ, ΑΜ
38           ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Γ,ΗΜ
39           ΜΑΡΓΑΡΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Δ,ΗΜ
40           ΜΙΣΙΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ι,ΗΥ
41           ΜΟΣΧΟΒΑΚΗ  ΣΕΜΙΡΑΜΙΣ Κ,ΠΜ
42           ΜΟΥΖΙΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α, ΗΜ
43           ΜΟΥΣΤΑΚΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ, ΠΜ
44           ΜΠΕΛΑΒΙΛΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ,ΑΜ
45           ΜΩΣΣΕ  ΣΤΕΦΑΝΙΑ, Π ΑΜ
46           ΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ,ΗΜ
47           ΞΑΝΘΑΚΟΣ  ΗΛΙΑΣ Κ,ΑΤΜ
48           ΟΥΡΑΝΟΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Β,ΠΜ
49           ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Χ,ΜΜ
50           ΠΑΛΟΥΚΑΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ε,ΠΜ
51           ΠΑΝΑΓΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ Π,ΠΜ
52           ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟY ΣΩΚΡΑΤΗΣ Κ,ΧΜ
53           ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Κ,ΑΜ
54           ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Θ,ΗΜ
55           ΠΕΡΚΑ  ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΕΤΗ) Χ,ΠΜ
56           ΠΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Κ, ΜΜ
57           ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α,ΠΜ
58           ΡΑΧΜΑΝΗ ΑΝΘΗ Κ,ΠΜ
59           ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΒ,ΜΜ
60           ΣΑΡΑΤΣΙΝΙ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΝΤΖΕΛΟ)Γ,ΑΜ
61           ΣΙΝΑΝΗΣ-ΑΓΚΑΖΙΡ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε,Μ/Η
62           ΣΤΑΪΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) Γ,ΗΜ
63           ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ – ΚΑΜΗΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Α,ΧΜ
64           ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΙΔΩΝ Ε,ΜΜ
65           ΤΑΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε,ΑΜ
66           ΤΑΣΤΑΝΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π,ΑΜ
67           ΤΖΙΚΑ ΜΑΡΙΑ Α,ΠΜ
68           ΤΣΑΚΑΛΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ,ΠΜ
69           ΤΣΑΦΟΥΛΙΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Θ, ΠΜ
70           ΤΣΙΠΡΑ ΖΑΝΝΕΤ Π, ΑΜ
71           ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΙΝΑ) Δ,ΑΜ
72           ΦΙΛΙΠΠΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε,Μ/Η
73           ΨΑΘΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Κ,ΑΤΜ

ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ                                         
1            ΑΔΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ,ΜΜ
2            ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ, ΠΜ
3            ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Σ,ΗΜ
4            ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Α, ΑΜ
5            ΒΕΓΛΙΡΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Ε, ΑΜ
6            ΓΚΑΝΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ι, ΠΜ
7            ΔΑΝΑΣ  ΑΡΓΥΡΙΟΣ Σ,ΗΜ
8            ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π,ΑΤΜ
9            ΖΗΜΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΑΝΩΛΗ ΟΛΓΑ Η,ΠΜ
10           ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ,ΠΜ
11           ΚΑΖΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ζ, ΧΜ
12           ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΕΥΑ Φ, ΑΜ
13           ΚΕΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε,ΠΜ
14           ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ,ΑΜ
15           ΜΑΚΝΕΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ-ΗΛΕΚΤΡΑ Γ,ΧΜ
16           ΜΑΜΑΡΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ,ΠΜ
17           ΜΑΣΤΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ, ΑΜ
18           ΜΠΟΥΡΑΣ ΒΕΝΕΤΙΟΣ Α, ΠΜ
19           ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α,ΠΜ
20           ΡΑΔΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ-ΜΙΡΚΑ Ε,ΧΜ
21           ΤΣΙΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α,ΑΤΜ
22           ΤΣΟΥΜΑΛΑΚΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ Σ, ΠΜ
23           ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Π, ΧΜ
24           ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ, ΑΜ

ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ       
                               
1            ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Ε, ΠΜ
2            ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι, ΠΜ
3            ΒΡΥΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  Ν, ΠΜ
4            ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μ,ΑΤΜ
5            ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Ι, ΗΜ
6            ΚΑΚΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  Γ,ΑΜ
7            ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε,ΑΜ
8            ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Γ,ΜΜ
9            ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν,ΧΜ
10           ΧΑΛΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Π,ΗΥ
11           ΨΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ι, ΑΤΜ

ΤΜΗΜΑ ΘΡΑΚΗΣ            
                               
1            ΔΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π, ΠΜ
2            ΕΞΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ, ΜΜΜ
3            ΚΑΦΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε,ΠΜ
4            ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ζ,ΑΜ
5            ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ,ΑΤΜ

ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ    
                               
1            ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α, ΑΜ
2            ΚΑΡΑΓΑΙΤΑΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ Δ, ΜΜ
3            ΚΑΣΝΗ  ΕΛΕΝΗ  Δ, ΑΜ
4            ΜΑΡΚΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α, ΧΜ
5            ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ,ΠΜ

ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ                                              

1            ΓΚΕΚΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ,  ΠΜ
2            ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α,ΑΜ
3            ΚΑΒΕΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Π, ΑΤΜ
4            ΚΟΥΖΙΑΚΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ Λ, ΠΜ
5            ΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΘΩΜΑΣ , ΠΜ

ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ                                    

1            ΒΑΡΕΛΑΣ  ΒΑΪΟΣ Χ, ΠΜ
2            ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν, ΠΜ
3            ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ,ΜΜ
4            ΚΡΥΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β, ΠΜ
5            ΜΕΤΑΞΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α,ΜΜ
6            ΜΙΧΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ,ΠΜ
7            ΣΑΛΙΑΧΗΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ  Δ, ΑΜ
8            ΤΣΙΚΑΡΔΩΝΗΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ι,  ΤΜ

ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ                                  

1            ΓΙΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι, ΠΜ
2            ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ, ΠΜ
3            ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Ε,ΜΜ
4            ΤΣΙΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ Α,ΑΤΜ
5            ΦΛΑΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π,ΠΜ

ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                           

1            ΖΟΥΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ, ΠΜ
2            ΠΟΛΥΖΩΗ  ΕΛΕΝΗ  Ε,ΑΜ
3            ΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Λ,ΑΜ
4            ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π, ΗΜ
5            ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Κ,ΑΤΜ

ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ                                           

1            ΑΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  Σ, Η/Υ
2            ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Π, ΧΜ
3            ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Σ,ΗΥ
4            ΛΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Φ,ΠΜ
5            ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Σ, ΔΟΞΑΚΗ  ΑΜ
6            ΦΟΝΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΜΜ

ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ                                           
1            ΗΡΑΚΛΕΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α,  ΠΜ
2            ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ, ΠΜ
3            ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α, Η/Υ

                ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ           
               
1            ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΕ,ΠΜ
2            ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ  Ι, ΑΜ
3            ΚΛΩΝΙΖΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Ι, ΠΜ
4            ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Μ, ΜΜ
5            ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ  Λ,ΠΜ

ΤΜΗΜΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ         
                               
1            ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ,ΜΜ
2            ΔΟΥΜΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Π, ΑΜ
3            ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Γ,ΠΜ
4            ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β, ΠΜ
5            ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Β, ΑΜ

ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                      

1            ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ,ΜΗΧ. ΠΕΡ
2            ΠΑΝΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ι, ΑΤΜ
3            ΡΙΓΓΑΣ ΑΡΣΕΝΗΣ Α, ΑΜ

ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ                                               

1            ΛΑΖΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Δ,ΠΜ
2            ΜΑΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  Δ,ΠΜ
3            ΣΕΡΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α,ΠΜ

ΤΜΗΜΑ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ                                

1            ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ Μ, ΠΜ
2              ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ,ΠΜ
3              ΔΟΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α,ΑΜ
4              ΛΕΜΑΝΗ  ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) Α, ΠΜ
5              ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π, ΜΜ

ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ                                         

1              ΧΑΤΖΗΠΑΚΚΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ν,ΑΜ

ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ                                   

1              ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Γ, ΠΜ
2              ΚΑΣΤΡΙΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Γ, ΠΜ
3              ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΥΡΟΣ   Χ, ΑΜ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ                                                    

1              ΒΑΔΡΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Χ, ΠΜ
2              ΒΑΧΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε ΠΜ
3              ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ , ΠΜ
4              ΚΑΛΦΑΚΑΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΡΙΑ) Π,  ΠΜ
5              ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Ε, ΠΜ
6              ΚΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ,ΠΜ
7              ΚΟΥΤΡΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) Α, ΠΜ
8              ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Θ,ΠΜ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
                                                               
1              ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΤΣΟΣ)   Β,     ΑΜ
2              ΚΛΑΜΠΑΤΣΕΑ   ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) Σ, ΑΜ
3              ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΙΒΙΑΝΑ) Α, ΑΜ
4              ΜΠΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α,ΑΜ
5              ΝΤΟΥΜΑΣ  ΠΡΙΑΜΟΣ – ΙΑΚΩΒΟΣ Χ,ΑΜ
6              ΠΙΠΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α,  ΑΜ
7              ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ Ν, ΑΜ
8              ΦΙΝΤΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ο,ΑΜ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ                                                         

1              ΚΑΛΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β,ΜΜ
2              ΚΩΣΤΕΛΕΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  Σ,  ΜΜ
3              ΜΑΝΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α,  ΜΜ
4              ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α, ΜΜ
5              ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Χ,ΜΜ
6              ΣΩΠΑΚΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  Α, ΜΜ
7              ΤΣΙΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν, ΜΜ
8              ΧΑΡΙΣΙΟΥ-ΚΑΛΛΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ο,ΜΜ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ                                                         

1              ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ,ΗΜ
2              ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  Σ,ΗΜ
3              ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Γ,ΗΜ
4              ΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  Σ, ΗΜ
5              ΤΡΙΧΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ Η,ΗΜ
6              ΦΙΛΙΠΠΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Γ,  ΗΜ
7              ΧΑΡΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  Β,  ΗΜ
8              ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ,ΗΜ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ                                                
1              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε,ΑΤΜ
2              ΘΕΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ  Α,ΑΤΜ
3              ΝΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑΣ Π,ΑΤΜ
4              ΣΠΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  Γ, ΑΤΜ
5              ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ Ε,ΑΤΜ
6              ΤΑΜΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π,ΑΤΜ
7              ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π, ΑΤΜ
8              ΦΩΤΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ,ΑΤΜ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ                                                                       

1              ΔΗΜΑΡΟΓΚΩΝΑ   ΜΑΡΙΑ  Β,  ΧΜ
2              ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΗΣ) Χ, ΧΜ
3              ΛΑΤΤΑΣ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ν,ΧΜ
4              ΜΑΣΤΡΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ    ΣΠΥΡΙΔΩΝ  Χ, ΧΜ
5              ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Β, ΧΜ
6              ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ, ΧΜ
7              ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) Δ,  ΧΜ
8              ΣΑΜΑΡΑΣ  ΠΕΤΡΟΣ Ε,  ΧΜ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΩΝ-ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ                               

1              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ,ΜΜΜ
2              ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) Γ,ΜΜΜ
3              ΡΙΓΓΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ    Ι,ΜΜΜ
4              ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  Δ,  ΜΜΜ
5              ΣΤΕΦΑΝΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ  Σ,  ΜΜΜ
6              ΤΣΙΠΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η,  ΜΜΜ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ                                                                    

1              ΒΑΜΒΟΥΡΕΛΛΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Ε,  ΝΜ
2              ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Ε,   ΝΜ
3              ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ    Γ,    ΝΜ
4              ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Δ,  ΝΜ
5              ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Ν,  ΝΜ
6              ΠΑΠΠΑΣ   ΠΑΥΛΟΣ    Χ,       ΝΜ
7              ΦΙΛΙΠΠΑΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ  Δ,  ΝΜ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ                                                                    

1              ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ  ΠΕΤΡΟΣ  Κ,  Η/Υ
2              ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ  Δ,  Η/Υ
3              ΚΑΡΑΛΙΩΤΑΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  Δ,   Η/Υ
4              ΛΥΚΑΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ  Η,  Η/Υ
5              ΡΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  Β,  Η/Υ
6              ΡΕΤΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  Κ,  Η/Υ
7              ΣΠΑΘΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  Ν,  Η/Υ
8              ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ,   Η/Υ

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ                                                              

1             ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ  Α,   ΑΜ
2             ΑΜΠΕΛΙΩΤΟΥ-ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗ   ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ)  Θ,     ΑΜ
3             ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Ε,     ΗΜ
4             ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Α,     ΠΜ
5             ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΡΕΤΗ   Κ,  ΑΜ
6             ΔΑΦΕΡΜΟΣ  ΟΛΥΜΠΙΟΣ   Ε,  ΜΗ
7             ΙΩΑΚΕΙΜ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  Σ, ΠΜ
8             ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  Θ,  ΠΜ
9             ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  Ε,  ΠΜ
10           ΚΑΣΤΡΙΣΙΑΝΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε,    ΠΜ
11           ΚΟΜΠΟΤΙΑΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ   Σ,   ΑΜ
12           ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ    Ι,   ΜΜ
13           ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΥ-ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑ  ΑΘΗΝΑ   Α,  ΠΜ
14           ΜΟΥΣΤΑΚΗ  ΕΥΔΟΞΙΑ   Δ,   ΑΜ
15           ΟΥΡΑΝΟΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Μ, ΑΤΜ
16           ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     Η,  ΗΜ
17           ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ   Κ, ΑΜ
18           ΠΕΤΡΑΚΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Ν,   ΠΜ
19           ΤΖΑΝΕΤΗΣ  ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ   Γ,  ΗΜ
20           ΤΡΟΜΒΟΥΚΗΣ  ΚΛΕΑΡΧΟΣ  Π,    ΠΜ
21           ΤΣΑΡΟΥΧΗ  ΙΟΥΛΙΑ  Γ,    ΑΜ
22           ΦΡΑΓΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Ε,  ΗΥ
23           ΧΑΤΖΗΓΟΥΛΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  Β,   ΑΜ

ΑΝΩΤΑΤΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ                                                     

1              ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)   Γ, ΑΜ
2              ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ – ΚΟΛΩΝΙΑ  ΣΟΦΙΑ  Θ, ΑΜ
3              ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ)    Ε, ΑΜ
4              ΚΑΤΙΚΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Λ,  ΑΜ
5              ΝΙΚΟΛΙΝΑΚΟΥ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)   Β,  Μ/Η
6              ΠΛΙΑΚΗΣ  ΣΤΕΛΙΟΣ  Η,   Μ/Η

Το ψηφοδέλτιο της Ριζοσπαστικής Πρωτοβουλίας Μηχανικών , για τις εκλογές της 24ης Νοέμβρη 2013.

4 Responses to Ψηφοδέλτιο

  1. Παράθεμα: ΕΚΛΟΓΕΣ στο TEE – 24 Νοεμβρίου 2013 Πού ψηφίζουμε – Οδηγίες Ψηφοφορίας | Ριζοσπαστικη Πρωτοβουλια Μηχανικων

  2. Ο/Η Γιώργος Παππάς λέει:

    Στο Τμήμα Ηπείρου, τρίτος στη σειρά, μετά τον «ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΥΛΟΣ» αναγράφεται ο «ΒΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ» . Προφανώς υπάρχει λάθος εγγραφή του επωνύμου.
    Αν το επώνυμο του συναδέλφου ήταν ΒΑΤΣΗΣ θα έπρεπε να αναγράφεται δεύτερος στη σειρά, πριν τον σ. ΒΛΑΧΟ.
    Το ονοματεπώνυμό του, όσο γνωρίζω, είναι «ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ».
    Ελέγξτέ το και διορθώστέ το.

  3. Ο/Η Πετρος Ανδρεακος λέει:

    Συντροφε οταν διαμορφωναμε το ψηφοδελτιο ησουν απων.Ενας εκ των στυλογνωμονων του ψηφοδελτιου θελει να σε ρωτησει,μηπως πεταγες αετο?

  4. Ο/Η Δημήτρης Καστρισιανάκης λέει:

    Στο ψηφοδέλτιο του πειθαρχικού συμβουλίου της Αθήνας, να συμπληρωθεί στο όνομα ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ Κ το (ΡΕΤΤΑ), με το οποίο είναι γνωστη γενικά.

    Λίγη προσοχή στους στυλογνώμονες των ψηφοδελτίων

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s